Ontdek snel ons laatste magazine

Nieuw merk bij Dowi: Scandale

20/10/2026

Het vertrouwde Maison Close gaat voortaan verder onder de naam Scandale en valt in de Benelux onder DOWI. 

Dominique Verstraete, agente van Dowi: “Ik blijf ijveren voor mooie lingerie met een vrouwelijke en sensuele touch. Met Scandale heb ik er een merk bij met een rijke Parijse geschiedenis, dat staat voor Franse chic, elegantie en vrouwelijke sensualiteit.”

Bestaande collecties van Maison Close blijven behouden, terwijl stelselmatig nieuwe silhouetten en kleuren worden toegevoegd. Scandale geeft daarmee een nieuwe start aan een merk dat al een sterke identiteit met zich meedraagt.

Dominique Verstraete van DOWI

"

Ik blijf ijveren voor mooie lingerie met een vrouwelijke en sensuele touch. 

"

Er zijn profesionele foto’s en video’s bij iedere collectie voor op de socials. Neem contact op met Dominique voor meer info of een afspraak.