LingeriePRO: doeltreffende Benelux-beurs
12/06/2014
Zo werd LingeriePRO onlangs omschreven in het internationale lingerievakblad Créations Lingerie en als Belgisch vaktijdschrift weten Aphrodite en ook de vele bezoekers en standhouders van deze beurs dit natuurlijk al langer.
Met meer dan 120 standhouders die zo'n 350 verschillende collecties lingerie, badmode, night- en loungewear presenteren zal de Waagnatie in Antwerpen weer tot in de hoekjes gevuld zijn.
Met het nodige gepuzzel gaan organisatoren Sabine en Philippe steeds voor een kernachtige en efficiënte beursindeling voor de exposanten zonder de gekende gemoedelijkheid voor de bezoeker uit het oog te verliezen.
Het regionale deint door de jaren heen wat meer uit naar omliggende regio’s zoals bijvoorbeeld de noordelijke departementen van Frankrijk maar dé basis van LingeriePRO ligt toch in de Benelux met ongeveer 30% bezoekers uit Nederland.
LingeriePRO praktisch:
zondag 27 en maandag 28 juli 2014 van 9u. tot 18u.
Waagnatie Expo & Events - Rijnkaai 150 – 2000 Antwerpen
Inschrijven online kan hier. Wie zich vooraf registreert, ontvangt leuke extra's!

Wil je graag onze nieuwsbrief ontvangen?
Aphrodite PRO stuurt maandelijks een nieuwsbrief uit naar de hele sector. Wil je die graag ontvangen? Schrijf je snel in via onderstaande link.